Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82468A4153M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B82468A4153M
  • Daļas numurs
    B82468A4153M
  • Apraksts
    FIXED IND 15UH 590MA 550 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    B82468A4
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    15µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.055" (1.40mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    15µH Unshielded Wirewound Inductor 590mA 550 mOhm Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    550 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums
    590mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    700mA