Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82464G2474M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B82464G2474M
  • Daļas numurs
    B82464G2474M
  • Apraksts
    FIXED IND 470UH SMD
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
  • Sērija
    B82464G2
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Citi vārdi
    B82464G2474M000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    470µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    470µH Shielded Wirewound Inductor Nonstandard