Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82464G2392M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B82464G2392M
  • Daļas numurs
    B82464G2392M
  • Apraksts
    FIXED IND 3.9UH 3.45A 27 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
  • Sērija
    B82464G2
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    B82464G2392M000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    3.9µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    3.9µH Shielded Wirewound Inductor 3.45A 27 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    27 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    3.45A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    3.45A