Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82464G2334M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B82464G2334M
  • Daļas numurs
    B82464G2334M
  • Apraksts
    FIXED IND 330UH 410MA 1.6 OHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    B82464G2
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    B82464G2334M000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    330µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    330µH Shielded Wirewound Inductor 410mA 1.6 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    1.6 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    410mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    400mA