Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82141B1272K9
Pieprasīt citātu
Latviešu
B82141B1272K9
  • Daļas numurs
    B82141B1272K9
  • Apraksts
    FIXED IND 2.7UH 610MA 270 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.118" Dia (3.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SBC
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    45 @ 7.96MHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B82141B1272K 9
    B82141B1272K009
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    7.96MHz
  • Induktivitāte
    2.7µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    110MHz
  • Detalizēts apraksts
    2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 270 mOhm Max Radial
  • DC pretestība (DCR)
    270 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    610mA