Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82141B1184J
Pieprasīt citātu
Latviešu
B82141B1184J
  • Daļas numurs
    B82141B1184J
  • Apraksts
    FIXED IND 180UH 135MA 5.3 OHM TH
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.118" Dia (3.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SBC
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    60 @ 796kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B82141B1184J000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    796kHz
  • Induktivitāte
    180µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    4.2MHz
  • Detalizēts apraksts
    180µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 5.3 Ohm Max Radial
  • DC pretestība (DCR)
    5.3 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    135mA