Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82141B1393K9
Pieprasīt citātu
Latviešu
B82141B1393K9
  • Daļas numurs
    B82141B1393K9
  • Apraksts
    FIXED IND 3.9UH 560MA 320 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.118" Dia (3.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SBC
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    50 @ 7.96MHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B82141B1393K 9
    B82141B1393K009
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    7.96MHz
  • Induktivitāte
    3.9µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    70MHz
  • Detalizēts apraksts
    3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 320 mOhm Max Radial
  • DC pretestība (DCR)
    320 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    560mA