Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B81130C1474M
Pieprasīt citātu
Latviešu
745406B81130C1474M attēlsEPCOS
B81130C1474M
  • Daļas numurs
    B81130C1474M
  • Apraksts
    CAP FILM 0.47UF 20% 275VAC RAD
  • Sprieguma reitings - AC
    275V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
  • Citi vārdi
    B81130C1474M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.650" (16.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.47µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.47µF