Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B81130C1224M
Pieprasīt citātu
Latviešu
187882B81130C1224M attēlsEPCOS
B81130C1224M
  • Daļas numurs
    B81130C1224M
  • Apraksts
    CAP FILM 0.22UF 20% 275VAC RAD
  • Sprieguma reitings - AC
    275V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
  • Citi vārdi
    B81130C1224M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.689" (17.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.22µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.22µF