Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B81130C1155M
Pieprasīt citātu
Latviešu
3476103B81130C1155M attēlsEPCOS
B81130C1155M
  • Daļas numurs
    B81130C1155M
  • Apraksts
    CAP FILM 1.5UF 20% 275VAC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
  • Sprieguma reitings - AC
    275V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm)
  • Sērija
    B81130
  • Vērtējumi
    X2
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B81130C1155M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
    1.083" (27.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.965" (24.50mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    1.5µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    1.5µF