Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72500T2170S160
Pieprasīt citātu
Latviešu
B72500T2170S160
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
8000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B72500T2170S160
  • Apraksts
    VARISTOR 25V 30A 0603
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    25V
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    CT0603S17ALCG
  • Orientācija
    1
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Ostu skaits
    22VDC
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCV
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    17VAC
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    0.075J
  • Ražotāja daļas numurs
    B72500T2170S160
  • Enerģija
    30A
  • Apraksts
    VARISTOR 25V 30A 0603
  • Pašreizējais - pārspriegums
  • Jauda @ Frekvence
    75pF @ 1MHz