Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72500T2170K60
Pieprasīt citātu
Latviešu
B72500T2170K60
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
8000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B72500T2170K60
  • Apraksts
    VARISTOR 27V 10A 0603
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    27V
  • Varistora spriegums (min)
    24.3V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    29.7V
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Darbības temperatūra
  • Shēmu skaits
  • Maksimālais DC Volts
    22V
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    17V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Enerģija
    0.10J
  • Detalizēts apraksts
    27V 10A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
  • Pašreizējais - pārspriegums
    10A