Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - Varistors, MOVs > B72500T110K60
Pieprasīt citātu
Latviešu
236735
B72500T110K60
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B72500T110K60
  • Apraksts
    VARISTOR 18V 30A 0603
  • ECAD modelis
  • Varistor Voltage (Typ)
    16.2V
  • Varistora spriegums (maksimālais)
    18V
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    B72500T 110K 60
    B72500T110K60-ND
  • Orientācija
    1
  • Darbības temperatūra
  • Ostu skaits
    14VDC
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCV
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimālais DC Volts
    11VAC
  • Maksimālais maiņstrāvas volts
    0.20J
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    B72500T110K60
  • Enerģija
    30A
  • Apraksts
    VARISTOR 18V 30A 0603
  • Pašreizējais - pārspriegums
    19.8V