Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - NTC termistori > B57863S0302F040
Pieprasīt citātu
Latviešu
3028777B57863S0302F040 attēlsEPCOS
B57863S0302F040
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    B57863S0302F040
  • Apraksts
    THERMISTOR NTC 3KOHM 3988K BEAD
  • Sērija
  • Izturība pret ogām @ 25 ° C
    3k
  • Pretestības tolerance
    ±1%
  • Jauda - maks
    60mW
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Bead
  • Citi vārdi
    B57863S 302F 40
    B57863S302F40
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Montāžas tips
    Free Hanging
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Garums - stieples vads
    1.48" (37.50mm)