Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - NTC termistori > B57861S0502H040
Pieprasīt citātu
Latviešu
4342305B57861S0502H040 attēlsEPCOS
B57861S0502H040
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B57861S0502H040
  • Apraksts
    THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
  • Sērija
    B57861S
  • Izturība pret ogām @ 25 ° C
    5k
  • Pretestības tolerance
    ±3%
  • Jauda - maks
    60mW
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Bead
  • Citi vārdi
    B57861S 502H 40
    B57861S502H40
    B57861S502H40-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Montāžas tips
    Free Hanging
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Garums - stieples vads
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    NTC Thermistor 5k Bead
  • B25 / 85
  • B25 / 75
    3988K
  • B0 / 50
  • B vērtība tolerance
    ±1%