Mājas > Produkti > Sensori, devēji > Temperatūras sensori - NTC termistori > B57864S0103F040
Pieprasīt citātu
Latviešu
490070
B57864S0103F040
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B57864S0103F040
  • Apraksts
    THERMISTOR NTC 10KOHM 3988K BEAD
  • Sērija
  • Izturība pret ogām @ 25 ° C
    10k
  • Pretestības tolerance
    ±1%
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Bead, Glass
  • Citi vārdi
    B57864S 103F 40
    B57864S103F40
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Garums - stieples vads
    1.71" (43.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    NTC Thermistor 10k Bead, Glass
  • B25 / 85
  • B25 / 75
    3988K
  • B0 / 50
  • B vērtība tolerance
    ±1%