Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43699B5336Q7
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43699B5336Q7
  • Daļas numurs
    B43699B5336Q7
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 450V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    -10%, +30%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia x 1.535" L (16.00mm x 39.00mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.16A @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Pretestība
    1.3 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    3.1 Ohm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 3.1 Ohm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    33µF