Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43699C5226Q
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43699C5226Q
  • Daļas numurs
    B43699C5226Q
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 450V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    -10%, +30%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    830mA @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Pretestība
    2 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    4.6 Ohm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 4.6 Ohm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    22µF