Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43699B5156Q
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43699B5156Q
  • Daļas numurs
    B43699B5156Q
  • Apraksts
    CAP ALUM 15UF 450V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    -10%, +30%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.472" Dia x 1.535" L (12.00mm x 39.00mm)
  • Sērija
    B43699
  • Ripple current @ augsta frekvence
    690mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    3 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    6.8 Ohm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    15µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 6.8 Ohm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    15µF