Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41889A3158M8
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41889A3158M8
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
6000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41889A3158M8
  • Apraksts
    CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    B41889
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.55A @ 100kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41889A3158M008
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    210 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 210 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1500µF