Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41889A2228M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41889A2228M
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    B41889A2228M
  • Apraksts
    CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    B41889
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.55A @ 100kHz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41889A2228M000
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    180 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 180 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    2200µF