Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41889A2687M8
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41889A2687M8
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41889A2687M8
  • Apraksts
    CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    B41889
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.14A @ 100kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41889A2687M008
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    540 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    680µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 540 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    680µF