Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41856C7108M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41856C7108M000
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    B41856C7108M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    B41856
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.3A @ 100kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    B41856C7108M
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    4000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Pretestība
    25 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1000µF