Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41856C4477M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41856C4477M000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
12000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41856C4477M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    B41856
  • Ripple current @ augsta frekvence
    900mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41856C4477M
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    70 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.532" (13.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF