Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41858C0277M003
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41858C0277M003
  • Daļas numurs
    B41858C0277M003
  • Apraksts
    CAP ALUM RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    80V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    B41858
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.009A @ 100kHz
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Pretestība
    159 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    468 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    270µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 468 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    270µF