Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41605C8568M009
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41605C8568M009
Noliktavā
144+
  • Daļas numurs
    B41605C8568M009
  • Apraksts
    CAP ALUM 5600UF 20% 63V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    63V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sērija
    B41605
  • Ripple current @ augsta frekvence
    9.8A @ 10kHz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41605C8568M 9
    B41605C8568M9
    B41605C8568M9-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    36 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.331" (8.40mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    11 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    13 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    5600µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 13 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    5600µF