Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41607A128M9
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41607A128M9
Noliktavā
224+
  • Daļas numurs
    B41607A128M9
  • Apraksts
    CAP ALUM 1200UF 20% 55V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    55V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sērija
    B41607
  • Ripple current @ augsta frekvence
    6.8A @ 10kHz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41607A 128M 9
    B41607A0128M009
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.331" (8.40mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    115 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    1200µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 115 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    1200µF