Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41605B7159M8
Pieprasīt citātu
Latviešu
532370
B41605B7159M8
Noliktavā
120+
  • Daļas numurs
    B41605B7159M8
  • Apraksts
    CAP ALUM 15000UF 20% 40V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    40V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B41605
  • Ripple current @ augsta frekvence
    10.1A @ 10kHz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41605B7159M 8
    B41605B7159M008
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.331" (8.40mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    11 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    15000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 11 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    15000µF