Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32924J3335K
Pieprasīt citātu
Latviešu
5020362B32924J3335K attēlsEPCOS
B32924J3335K
  • Daļas numurs
    B32924J3335K
  • Apraksts
    CAP FILM 3.3UF 10% 305VAC RADIAL
  • Sprieguma reitings - AC
    305V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)
  • Citi vārdi
    B32924J3335K000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
  • Vadošā atstarpe
    1.083" (27.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.299" (33.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    3.3µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    3.3µF