Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32924H3225M
Pieprasīt citātu
Latviešu
6825064B32924H3225M attēlsEPCOS
B32924H3225M
  • Daļas numurs
    B32924H3225M
  • Apraksts
    CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL
  • Sprieguma reitings - AC
    305V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)
  • Citi vārdi
    B32924H3225M000
  • Vadošā atstarpe
    1.083" (27.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.083" (27.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    2.2µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    2.2µF