Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32924H3155M
Pieprasīt citātu
Latviešu
1487677B32924H3155M attēlsEPCOS
B32924H3155M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32924H3155M
  • Apraksts
    CAP FILM 1.5UF 20% 305VAC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
  • Sprieguma reitings - AC
    305V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm)
  • Sērija
    B32924
  • Vērtējumi
    AEC-Q200, X2
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B32924H3155M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
    1.083" (27.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.906" (23.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    1.5µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    1.5µF