Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32796E2226K
Pieprasīt citātu
Latviešu
1941574B32796E2226K attēlsEPCOS
B32796E2226K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32796E2226K
  • Apraksts
    CAP FILM 22UF 10% 630VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    630V
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
  • Sērija
    B32796
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
    1.476" (37.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.555" (39.50mm)
  • Iespējas
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    3.2 mOhms
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    22µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    22µF