Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32794D8755K
Pieprasīt citātu
Latviešu
7006401B32794D8755K attēlsEPCOS
B32794D8755K
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    B32794D8755K
  • Apraksts
    CAP FILM 7.5UF 10% 875VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    875V
  • Sprieguma reitings - AC
    350V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm)
  • Sērija
    B32794
  • Citi vārdi
    B32794D8755K-ND
    B32794D8755K000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.083" (27.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.437" (36.50mm)
  • Iespējas
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    4.5 mOhms
  • Detalizēts apraksts
    7.5µF Film Capacitor 350V 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    7.5µF