Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32794D8225K
Pieprasīt citātu
Latviešu
1766558B32794D8225K attēlsEPCOS
B32794D8225K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32794D8225K
  • Apraksts
    CAP FILM 2.2UF 10% 875VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    875V
  • Sprieguma reitings - AC
    350V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm)
  • Sērija
    B32794
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B32794D8225K000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
    1.083" (27.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.846" (21.50mm)
  • Iespējas
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    11.9 mOhms
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    2.2µF Film Capacitor 350V 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    2.2µF