Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25838T6685K4
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25838T6685K4
  • Daļas numurs
    B25838T6685K4
  • Apraksts
    CAP FILM 6.8UF 900VAC QC TERM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • Sprieguma reitings - AC
    900V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Sērija
    B25838
  • Citi vārdi
    B25838T6685K 4
    B25838T6685K004
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    6.8µF Film Capacitor 900V Radial, Can
  • Ietilpība
    6.8µF