Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25838L8475K4
Pieprasīt citātu
Latviešu
398797
B25838L8475K4
  • Daļas numurs
    B25838L8475K4
  • Apraksts
    CAP FILM 4.7UF 10% 1.1KVAC SCREW
  • Sprieguma reitings - AC
    1100V (1.1kV)
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Threaded, Male
  • Izmērs / Izmēri
    2.528" Dia (64.20mm)
  • Sērija
    B25838
  • Citi vārdi
    B25838L8475K 4
    B25838L8475K004
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.378" (35.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    7.638" (194.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    4.7µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Radial, Can
  • Ietilpība
    4.7µF