Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25838T6605K
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25838T6605K
  • Daļas numurs
    B25838T6605K
  • Apraksts
    CAP FILM 6UF 10% 440VAC QC TERM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • Sprieguma reitings - AC
    440V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Sērija
    B25838
  • Citi vārdi
    B25838T6605K000
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    6µF Film Capacitor 440V Radial, Can
  • Ietilpība
    6µF