Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25620B1267K321
Pieprasīt citātu
Latviešu
650522B25620B1267K321 attēlsEPCOS
B25620B1267K321
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
64+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B25620B1267K321
  • Apraksts
    CAP FILM 260UF 1.32KVDC SCREW
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    1320V (1.32kV)
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Threaded, Female
  • Izmērs / Izmēri
    3.346" Dia (85.00mm)
  • Sērija
    B2562
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Chassis, Stud Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    1.260" (32.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    5.236" (133.00mm)
  • Iespējas
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    3.6 mOhms
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    260µF Film Capacitor 1320V (1.32kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Ietilpība
    260µF