Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25620B1306K981
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25620B1306K981
  • Daļas numurs
    B25620B1306K981
  • Apraksts
    CAP FILM 30UF 10% 1.98KVDC SCREW
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    1980V (1.98kV)
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    2.953" Dia (75.00mm)
  • Sērija
    B2562
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Chassis, Stud Mount
  • Vadošā atstarpe
    1.260" (32.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.795" (71.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    30µF Film Capacitor 1980V (1.98kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Ietilpība
    30µF