Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25620B1167K321
Pieprasīt citātu
Latviešu
5144081B25620B1167K321 attēlsEPCOS
B25620B1167K321
Noliktavā
64+
  • Daļas numurs
    B25620B1167K321
  • Apraksts
    CAP FILM 160UF 1.32KVDC SCREW
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    1320V (1.32kV)
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    3.346" Dia (85.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    1.260" (32.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.803" (122.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    160µF Film Capacitor 1320V (1.32kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Ietilpība
    160µF