Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25620B0977K883
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25620B0977K883
Noliktavā
64+
  • Daļas numurs
    B25620B0977K883
  • Apraksts
    CAP FILM 970UF 10% 900VDC SCREW
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    900V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    4.567" Dia (116.00mm)
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B25620B 977K883
    B25620B977K883
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 75°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    1.969" (50.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.724" (120.00mm)
  • Iespējas
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    1.9 mOhms
  • Detalizēts apraksts
    970µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Ietilpība
    970µF