Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25620B0447K883
Pieprasīt citātu
Latviešu
2068696B25620B0447K883 attēlsEPCOS
B25620B0447K883
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B25620B0447K883
  • Apraksts
    CAP FILM 440UF 10% 900VDC SCREW
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    900V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Threaded, Female
  • Izmērs / Izmēri
    4.567" Dia (116.00mm)
  • Sērija
    B2562
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 75°C
  • Montāžas tips
    Chassis, Stud Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    1.969" (50.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.071" (78.00mm)
  • Iespējas
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    800 µOhms
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    440µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Ietilpība
    440µF