Mājas > Produkti > Releji > Kontaktori (cietviela) > DP4RSA60D20B8
Pieprasīt citātu
Latviešu
4924568DP4RSA60D20B8 attēlsCrydom
DP4RSA60D20B8
  • Daļas numurs
    DP4RSA60D20B8
  • Apraksts
    RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    1 ~ 48 V
  • Spriegums - ievade
    4.5 ~ 15VDC
  • Ielādēt pašreizējo
    20A
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
DP4RSA60D20B
DP4RSA60D20B
Apraksts: RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V