Mājas > Produkti > Releji > Kontaktori (cietviela) > DP4R60E60B5
Pieprasīt citātu
Latviešu
6940895DP4R60E60B5 attēlsCrydom
DP4R60E60B5
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DP4R60E60B5
  • Apraksts
    RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    1 ~ 48 V
  • Spriegums - ievade
    18 ~ 32VDC
  • Izbeigšanās stils
    Screw Terminal
  • Sērija
    DP
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Hockey Puck
  • Izvades veids
    DC
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    60A