Mājas > Produkti > Releji > Kontaktori (cietviela) > DP4RSA60D20B5
Pieprasīt citātu
Latviešu
1028583DP4RSA60D20B5 attēlsCrydom
DP4RSA60D20B5
  • Daļas numurs
    DP4RSA60D20B5
  • Apraksts
    RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 15V
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    1 ~ 48 V
  • Spriegums - ievade
    4.5 ~ 15VDC
  • Ielādēt pašreizējo
    20A