Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMA44SNMBK47
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBMA44SNMBK47
  • Daļas numurs
    DBMA44SNMBK47
  • Apraksts
    CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Gold Plated
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A