Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMA44SNMBK52
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBMA44SNMBK52
  • Daļas numurs
    DBMA44SNMBK52
  • Apraksts
    CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Gold Plated
    Bulk
  • Citi vārdi
    IDBMA44SNMBK52
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Detalizēts apraksts
    44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A