Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMA44SF225
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBMA44SF225
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DBMA44SF225
  • Apraksts
    CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    22-28 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Stainless Steel
  • Sērija
    D*MA
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    44
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A