Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > VOF-280-36
Pieprasīt citātu
Latviešu
367079VOF-280-36 attēlsCUI, Inc.
VOF-280-36
Noliktavā
270+
  • Daļas numurs
    VOF-280-36
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 36V 168W/280W
  • Spriegums - izlaide 1
    36V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 277 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
  • Sērija
    VOF-280
  • Jauda (vatos)
    168W (280W Forced Air)
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Efektivitāte
    90%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 7.78A 90 ~ 277 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    7.78A