Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > VOF-275-58
Pieprasīt citātu
Latviešu
6347779VOF-275-58 attēlsCUI, Inc.
VOF-275-58
Noliktavā
60+
  • Daļas numurs
    VOF-275-58
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 58V 160W/275W
  • Spriegums - izlaide 1
    58V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    80 ~ 264 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.1mm)
  • Sērija
    VOF-275
  • Jauda (vatos)
    160W (275W Forced Air)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • Efektivitāte
    92%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 4.74A 80 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    4.74A
  • California Prop 65
    Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
  • Apstiprinājumi
    CE, cURus, NEMKO
  • Pieteikumi
    ITE (Commercial)
VOF-30-5
VOF-30-5
Apraksts: AC/DC CONVERTER 5V 30W